Najnowszy, czwarty numer „Rzeczy Wspólnych” już w sprzedaży!

2011.04.08

Zespół "Rzeczy Wspólnych"

Od piątku 8 kwietnia „RW” nr 4 można kupić w warszawskiej siedzibie Fundacji Republikańskiej (ul. Kopernika 30/421). W sobotę 9 kwietnia kwartalnik będzie do nabycia na IV Kongresie Republikańskim i w warszawskich Empikach, a od poniedziałku 11 kwietnia czytelnik znajdzie go w Empikach i salonikach prasowych RUCH w całej Polsce oraz w niektórych księgarniach.

Najnowszy numer wydaliśmy w rekordowym nakładzie 3,5 tysiąca egzemplarzy. Gorąco zachęcamy do zakupu!

Redakcja „Rzeczy Wspólnych”