Tomasz Filipowicz

zdjecie T_FilipowiczWykształcenie: Doktor nauk prawnych WPiA UW, radca prawny, Partner w Filipowicz&Buliński Kancelaria Radców Prawnych

Kariera zawodowa: Od 2001 r. zdobywał doświadczenie w pracy jako prawnik zarówno w kancelariach prawnych jak też w instytucji publicznej (NSA). Od 2007 r. pogłębiał wiedzę z zakresu tzw. prawa nowych technologii dzięki pracy w wiodącej spółce doradczej funkcjonującej na rynku IT, następnie w departamencie Telekomunikacja-Media-Technologie w renomowanej kancelarii prawnej. Od kilku lat doradza w projektach infrastrukturalnych (budowlanych, energetycznych, telekomunikacyjnych). Od 2012 r. prowadzi własną praktykę w ramach Filipowicz & Buliński Kancelaria Radców Prawnych.

Aktywność pozazawodowa: Zdobytym doświadczeniem w ramach praktyki zawodowej dzieli się jako autor szeregu publikacji praktycznych i naukowych.

Obszary zainteresowania eksperckiego: Nowe technologie, cyfryzacja administracji publicznej, społeczeństwo informacyjne, infrastruktura: przedsięwzięcia budowlane, energetyka, ochrona środowiska.

Profile w portalach społecznościowych:
LinkedIn: https://pl.linkedin.com/in/tomasz-filipowicz-b3371b77

Close