Polonia głosem Polski

2021.10.15

Jeśli mieszkasz poza granicami Polski i jesteś aktywnym działaczem organizacji polonijnej…nasz cykl webinarów jest właśnie dla Ciebie!

Przygotowaliśmy dla Was następujące szkolenia:

1. Wybitni Polacy uczą nas historii.
8 lub 10 listopadadwa terminy do wyboru
Tomasz Bastkowski i Bartłomiej Pilarczyk – edukatorzy związani z Akademią Nauczyciela, Polonijną Szkołą Online, Ligą Gier IPN i z Edukacją SEN.

2. Polityka historyczna kluczem do serc i umysłów.
15 lub 17 listopadadwa terminy do wyboru
Mariusz Staniszewski – dziennikarz, publicysta, były red. nacz. „Rzeczy Wspólnych”.

3. Jak przebić się do mediów, nie mając parcia na szkło?!
22 lub 24 listopada – dwa terminy do wyboru
Łukasz Wróbel – specjalista ds. public relations, doradca polityczny, politolog.

4. Zostań królową/ królem internetów. Poznaj kilka sztuczek, które ukrywają przed Tobą właściciel agencji reklamowych.
29 listopada – jeden termin
Łukasz Zając – ekspert public relations, socjolog, autor książki „Po co jest PR?”
Daria Bulanda – koordynatorka projektów, Fundacja Republikańska.

5. Finansowanie organizacji polonijnych i zarządzanie projektami.
1 grudnia – jeden termin
Maria Wojas – ekspert ds. zarządzania projektami i pozyskiwania funduszy.

Projekt finansowany ze środków Kancelarii Prezesa Rady Ministrów w ramach konkursu Polonia i Polacy za Granicą 2021.