Zaproszenie na prezentację raportu nt. nielegalnego alkoholu

2017.12.08

Fundacja Republikańska oraz Związek Pracodawców Polski Przemysł Spirytusowy serdecznie zapraszają na konferencję prasową pt. „Nielegalny rynek spirytusu i napojów spirytusowych w Polsce”. W trakcie konferencji odbędzie się prezentacja raportu poświęconego nielegalnej produkcji i dystrybucji alkoholu w Polsce. Dokument ten jest efektem wielomiesięcznej pracy zespołu analityków i ekspertów Fundacji Republikańskiej we współpracy ze Związkiem Pracodawców Polski Przemysł Spirytusowy. W konferencji weźmie również udział przedstawiciel Ministerstwa Finansów.

Konferencja odbędzie się w najbliższą środę, 13 grudnia o godzinie 12:00 w siedzibie Fundacji Republikańskiej, ul. Nowy Świat 41, w Warszawie.

Informacji i akredytacji udziela Robert Woronowicz (r.woronowicz@zppps.pl).