Zaproszenie na prezentację raportu „Finansowanie jednostek samorządu terytorialnego”

2018.03.19

W tym roku odbędą się w Polsce wybory samorządowe. Przed nami szczególny okres rozliczeń obietnic wyborczych sprzed czterech lat i podejmowania decyzji ważnych dla lokalnych społeczności.   To dobry moment, by przyjrzeć się obszarowi kluczowemu dla działalności jednostek samorządowych, jakim są ich finanse.

Fundacja Republikańska ma przyjemność zaprosić na konferencję prasową, na której zostanie zaprezentowany raport pt.

„Finansowanie Jednostek Samorządu Terytorialnego – analiza uwarunkowań prawnych i ekonomicznych”

Termin: 22 marca (czwartek) 2018 r., godz. 13:00

Miejsce: Centrum Prasowe PAP, ul. Bracka 6/8, Warszawa

W konferencji wezmą udział: autor raportu i ekspert Fundacji Republikańskiej Paweł Ludwiniak oraz Członek Zarządu Fundacji Republikańskiej i współautor opracowania Radosław Żydok.

Po prezentacji wniosków z raportu zapraszamy wszystkich zebranych do wzięcia udziału w dyskusji.

Prosimy o potwierdzenie przybycia: Jan Mielczarek, kontakt@fundacjarepublikanska.org, tel. 511 358 946