Zainteresowanie tekstem Thompson o kolonizacji rośnie

2012.09.11

Zespół "Rzeczy Wspólnych"

Od kilku dni karierę w sieci robi tekst prof. Ewy Thompson na temat kolonizacji Europy Środkowej, który opublikowaliśmy w 8. numerze kwartalnika. Teraz udostępniliśmy go Czytelnikom zaprzyjaźnionego portalu Rebelya.pl.

Kto nie czytał, niech czyta go tutaj.

Kupuj nasze pismo u wydawcy! Bez marży pośredników zapłacisz mniej, a my będziemy rozwijać się szybciej! Na Allegro na „Rzeczy Wspólne” wydasz jedynie 20 zł!
Zachęcamy również do prenumeraty od 16 zł za nr!