Wydaj z nami Rzeczy Wspólne

2020.06.02

W ramach Fundacji Republikańskiej od 2010 roku wydajemy kwartalnik „Rzeczy Wspólne”, w którym prezentujemy opinie szeroko pojętego środowiska republikańskiego w Polsce. Zależy nam na tym, aby pismo zawierające ciekawe i merytoryczne treści mogło się ukazywać dalej i formować opinię publiczną w duchu wartości republikańskich. Prosimy Ciebie o wsparcie tego projektu!

Kwartalnik jest ważnym pismem ideowym, a dzięki temu, że czytają go ludzie zaangażowani w sprawowanie władzy w Polsce, ma wpływ na wyznaczanie kierunków debaty publicznej.

Potrzebujemy Twojego wsparcia w wydaniu kolejnych numerów!