Wieczór promocyjny książki OMP i RW

2010.12.14

Zespół "Rzeczy Wspólnych"

W najbliższy czwartek zapraszamy serdecznie na kolejną debatę Rzeczy Wspólnych. Tym razem, wraz z Ośrodkiem Myśli Politycznej będziemy promować książkę „Polska czyli… Idee wspólnoty politycznej i tożsamości narodowej w polskiej tradycji intelektualnej” nad którą RW objęły patronat.

W debacie wezmą udział: prof. Arkady Rzegocki (Uniwersytet Jagielloński, redaktor tomu), prof. Janusz Ekes (WSB-NLU w Nowym Sączu, autor książki „Złota demokracja”), red. Bartłomiej Radziejewski („Rzeczy Wspólne”, Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego), a debatę poprowadzi redaktor Bronisław Wildstein.

Dyskusja odbędzie się 15 grudnia o godzinie 18.00 w Kluboksięgarni Tarabuk przy ul. Browarnej 6.
Jak zwykle na naszych spotkaniach będzie okazja do nabycia Rzeczy Wspólnych oraz promowanej książki.