Szkolenie odwołane

2020.03.11

UWAGA: szkolenie zostaje odwołane i przeniesione na inny termin.

Prowadzący: Franciszek Niemyski

Trener, doradca biznesu, biznes partner firmy Personia.
Praktyk networkingu i rozwoju osobistego. W ciągu 9 lat przeprowadził ponad 900 spotkań networkingowych dla przedsiębiorców i profesjonalistów z różnych branż.

Za najważniejszy aspekt szkoleń uważa przełożenie zdobytej wiedzy na praktykę życia zawodowego, oraz wzbudzenie w uczestnikach motywacji i chęci do wdrażania zmian.

Szkolenie trwa 2 h, w godzinach 18.00-20.00.

Z racji ograniczonej ilości miejsc, obowiązuje rejestracja na szkolenie. Zgłoszenia poprzez mail: franciszek.niemyski@fundacjarepublikanska.org
(W zgłoszeniu prosimy o podanie danych: imię nazwisko, telefon, mail, nawa firmy/organizacji).

Wydarzenie na facebooku: https://www.facebook.com/events/2829927950384226/