Szkolenie z wystąpień publicznych

2020.03.03

Zapraszamy na bezpłatne szkolenie: „Storytelling w wystąpieniach publicznych”.

Prowadzący: Ksawery Szlenkier.

Trener aktorstwa i wystąpień publicznych, aktor teatralny, filmowy i telewizyjny, pedagog. Łączy doświadczenie artystyczne z pasją do przekazywania wiedzy. Mówi: „aktorstwo daje mi frajdę, ale rozwijanie umiejętności innych ludzi – satysfakcję”.

Spośród jego ról filmowych i telewizyjnych wymienić można role Otta w „Ambassadzie” w reż. J. Machulskiego, Krzysztofa w kultowym „Czasie honoru” czy Janusza Wieczorka w „Krwi z krwi”.

Szkolenie trwa 2 h, w godzinach 18.00-20.00.

Lokalizacja: Fundacja Republikańska, Nowy Świat 41 lok. 30 Warszawa.

Z racji ograniczonej ilości miejsc, obowiązuje rejestracja na szkolenie. Zgłoszenia poprzez mail: franciszek.niemyski@fundacjarepublikanska.org
(W zgłoszeniu prosimy o podanie danych: imię nazwisko, telefon, mail, nawa firmy/organizacji).