Sprostowanie: Palikot już nie dotuje „Res Publica Nowej”

2012.11.09

Zespół "Rzeczy Wspólnych"

W opublikowanym 2 listopada oświadczeniu redakcji „Rzeczy Wspólnych” znalazła się informacja nieprecyzyjna. Napisaliśmy, że czasopismo „Res Publica Nowa” jest dotowane przez Janusza Palikota, podczas gdy – jak poinformowała nas redakcja periodyku – jego kadencja w radzie fundacji wydającej pismo wygasła w tym roku, a finansowanie ustało w roku 2009. Za brak precyzji przepraszamy.

Kupuj nasze pismo u wydawcy! Bez marży pośredników zapłacisz mniej, a my będziemy rozwijać się szybciej! Na Allegro na „Rzeczy Wspólne” wydasz jedynie 20 zł!
Zachęcamy również do prenumeraty od 16 zł za nr!