SAVE THE DATE: XI Kongres Republikański już 28 października!

2017.08.23

Fundacja Republikańska serdecznie zaprasza wszystkich swoich przyjaciół i sympatyków oraz całe środowisko polskich republikanów na najważniejsze polityczne wydarzenie tej jesieni.

28 października 2017 roku spotkamy się ponownie w Teatrze Palladium w Warszawie żeby debatować o stanie państwa, finansów publicznych, administracji, wojska i edukacji. Szczegółowy harmonogram i listę zaproszonych prelegentów przedstawimy w najbliższych tygodniach. Już dziś warto zarezerwować cały dzień i wieczór!

„Odkliknij się” w wydarzeniu na Facebooku żeby być informowanym na bieżąco.

Liczymy na Twoją obecność. Do zobaczenia!