Rzeczy Wspólne za 10 złotych? Tylko 28 i 29 marca na UW!

2010.03.28

Zespół "Rzeczy Wspólnych"

Serdecznie zapraszamy na Kiermasz Książek Przecenionych Tanie Czytanie, który odbędzie się w środę 28.03 i czwartek 29.03 w godzinach 09.00-17.00 w Sali Kolumnowej Instytutu Historycznego UW (Kampus Centralny UW, ul. Krakowskie Przedmieście 26/28). Organizatorem Kiermaszu jest Niezależne Zrzeszenie Studentów UW.

W trakcie spotkania archiwalne numery „Rzeczy Wspólnych” (2-6) będzie można nabyć w promocyjnej cenie 10 złotych. Dla osób, które zdecydują się kupić pakiet wszystkich numerów archiwalnych przygotowaliśmy wyjątkową ofertę – 30 złotych za 5 numerów pisma! W trakcie kiermaszu nabyć będzie można – poza naszym pismem – tytuły z oferty kilkunastu wydawnictw historycznych, naukowych i literakich.

UWAGA! Promocja ma charakter jednorazowy. Standardowa cena jednego egzemplarza pisma to 25 złotych w księgarniach i 20 złotych u wydawcy. Mamy nadzieję, że dzięki tej ofercie osoby, które nie kupowały dotychczas pisma dołączą do grona stałych Czytelników lub Prenumeratorów.