Promocje Rzeczy Wspólnych z okazji premiery 23. numeru!

2017.02.07

W naszym sklepie internetowym pierwszy powiew wiosny! Z okazji premiery 23. numeru kwartalnika Rzeczy Wspólne objęliśmy promocyjnymi cenami poprzednie jego wydania oraz sprzedawane równolegle Mapy Wydatków i Dochodów Państwa. Zachęcamy do zakupów! Najstarsze numery może dostać już po 5zł za egzemplarz, czyli aż z 80% zniżki! Ponadto w cenę wliczona została przesyłka :).

Na naszej stronie internetowej dodaliśmy ponadto nowy element – pełną listę wszystkich wydań kwartalnika wraz z okładkami oraz składem redakcji i autorów danego numeru. Na liście znajdują się również odnośniki do odpowiednich pozycji w sklepie internetowym.