Pod Spodem: Dawid kontra Goliat. Wildstein o Kurdystanie

2016.05.04

Szanowni Państwo, drodzy Sympatycy i Przyjaciele Fundacji Republikańskiej!

Zapraszamy na kolejne spotkanie z cyklu „Pod Spodem”. Dyskutujemy w nim na tematy, które nie są stricte polityczne, ale wpływają na świat polityki, kształtują idee, trendy i zjawiska społeczne. Już w najbliższy wtorek, 10 maja, o 19:00 w naszej siedzibie (Nowy Świat 41) gościć będziemy Dawida Wildsteina, dziennikarza i korespondenta wojennego, a obecnie kierownika redakcji publicystyki w Telewizji Polskiej.

Tematem naszego spotkania będą relacje wojenne z terenów tureckiego i syryjskiego Kurdystanu. Dawid Wildstein, wcześniej również jako dziennikarz Gazety Polskiej, zasłynął barwnymi i poruszającymi relacjami z wojennego frontu na Ukrainie (Majdan, Donbas) i na Bliskim Wschodzie (Turcja, Syria). Zachęcamy Państwa do wysłuchania opowieści naszego gościa i zadawania pytań.

Do wydarzenia można dołączyć na naszym Facebooku: https://www.facebook.com/events/465163663681679/

Do zobaczenia!