Otrzymaliśmy dofinansowanie!

2022.11.09

Jak już część z Was wie, dzięki dotacji Funduszu Patriotycznego w przyszłym roku uruchomimy stałą siedzibę oddziału Fundacji Republikańskiej w Łodzi. Lokal nabyty, trwają prace projektowe, po Nowym Roku wejdzie ekipa budowlana. O postępach projektu będziemy informować na bieżąco.

Dofinansowano ze środków Instytutu Dziedzictwa Myśli Narodowej im. Romana Dmowskiego i Ignacego Jana Paderewskiego w ramach Funduszu Patriotycznego – edycja 2022 Wolność po polsku.