Ogłoszenie o pracę: szukamy księgowego.

2019.11.28

Fundacja Republikańska

Fundacja Republikańska jest organizacją pozarządową z działalnością gospodarczą, prowadzącą równolegle kilka projektów grantowych (i stojącą przed koniecznością ich poprawnego rozliczenia).

Poszukujemy księgowej / księgowego do pracy w biurze Fundacji w pełnym wymiarze czasu pracy.

Obowiązki:

  • weryfikacja dokumentów źródłowych pod względem rachunkowym i formalnym zgodnie z obowiązującymi regulacjami prawnymi i podatkowymi
  • prowadzenie ksiąg rachunkowych
  • prowadzenie spraw płacowych niezbędnych do prawidłowego rozliczenia z ZUS i podatków od wynagrodzeń
  • sporządzanie sprawozdania finansowego
  • sporządzanie deklaracji rozliczeniowych do ZUS i US (przygotowywanie do importu przelewów bankowych)
  • rozliczanie delegacji pracowników
  • sporządzanie dokumentów (umów o pracę i cywilnoprawnych, z klientami, rachunków i innych) i ich weryfikacja
  • współpraca z instytucjami zewnętrznymi (GUS, ZUS, US, banki)
  • przygotowywanie sprawozdań i raportów na potrzeby wewnętrzne oraz dla instytucji zewnętrznych
  • współpraca z zarządem

Wymagania:

  • co najmniej 4 letnie doświadczenie w obszarze ww. obowiązków (w tym: doświadczenie w prowadzeniu pełnej księgowości organizacji pozarządowej i rozliczaniu projektów finansowanych ze środków publicznych)
  • bardzo dobra znajomość przepisów podatkowych, zasad rachunkowości i prawa pracy
  • wykształcenie wyższe kierunkowe (ekonomia, finanse, rachunkowość)
  • umiejętności analityczne, samodzielność, rzetelność oraz dobra organizacja pracy
  • bardzo dobra znajomość MS Excel

Oferujemy:

  • umowę o pracę na pełen etat
  • pracę w komfortowym biurze w dobrej lokalizacji
  • przyjazną atmosferę pracy

Zainteresowanych zapraszamy do składania aplikacji na adres: biuro@fundacjarepublikanska.org.

Prosimy o zamieszczenie w dokumentach aplikacyjnych następującej klauzuli: „Zgodnie z art.23 ust.1 pkt 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2016 r. poz. 922), wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Fundację Republikańską w Warszawie ul. Nowy Świat 41, kod 00-042 dla potrzeb procesu rekrutacji na stanowisko Księgowa / Księgowy.”

Ostatnie Wpisy

Cztery kluczowe wyzwania dla Polski

2023.12.11

Rzeczy Wspólne 46

2023.11.27

Młodzieżowe rekomendacje polityk społecznych.

2023.10.31

WSPIERAM FUNDACJĘ

Dołącz do dyskusji

Administratorem danych osobowych jest XXX, który dokonuje przetwarzania danych osobowych Użytkowników zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (t. jedn. Dz.U. z 2002 r., nr 101, poz. 926 ze zm.) oraz ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. nr 144, poz. 1204 ze zm.). Operator Serwisu zapewnia Użytkownikom realizację uprawnień wynikających z ustawy o ochronie danych osobowych, w szczególności Użytkownik ma prawo wglądu do swoich danych osobowych oraz prawo do ich zmiany, poprawiania i żądania ich usunięcia.