Kluby Republikańskie w natarciu: Radziejewski w Sokołowie

2012.05.09

Zespół "Rzeczy Wspólnych"

W czwartek 10 maja odbędzie się kolejne wyjazdowe spotkanie „Rzeczy Wspólnych”. Tym razem gospodarzem będzie Klub Republikański w Sokołowie Podlaskim, a miasto odwiedzi redaktor naczelny Bartłomiej Radziejewski.

Spotkanie, które rozpocznie się o godzinie 18:00 w  Liceum Salezjańskim przy parafii św.Jana Bosco przy ulicy Sadowej 2, połączone będzie z pokazem filmu Fundacji Republikańskiej pt: „To nie jest kraj dla młodych ludzi”. Po pokazie odbędzie się dyskusja z udziałem naczelnego.

Zachęcamy również do zapoznania się z informacją prasową na stronie Gazety Sokołowskiej. Serdecznie zapraszamy!