Już za dwa tygodnie XII Kongres Republikański! Rozpoczynamy sprzedaż biletów-cegiełek

2018.05.04

Rozpoczęliśmy rejestrację na największe święto środowiska republikańskiego tej wiosny: XII Kongres Republikański. Odbędzie się on w sobotę 19 maja w Warszawie. Tego dnia czeka nas kilka ważnych dyskusji z interesującymi panelistami. Będziemy m.in. szukać prawicowego pomysłu na metropolie, równowagi między polskimi inwestycjami zagranicą i inwestycjami zagranicznymi w Polsce oraz ośrodków wpływów i stron walczących w wojnach kulturowo-cywilizacyjnych. Nie może was tam zabraknąć!

Nie korzystamy z finansowania ze środków publicznych, dlatego fundusze na organizację tego wydarzenia zbieramy poprzez crowdfunding. Każdy uczestnik musi zakupić specjalny bilet-cegiełkę za pośrednictwem strony OdpalProjekt.pl.

Dla pierwszych 10 osób promocja – bilety po 35 zł. Normalna cena biletów to 50 zł. Wliczony jest w nią obiad (catering) podawany od godziny 15 w Palladium. Na ten bilet będzie także możliwe wejście na drugą część Kongresu, która trwać będzie od 16:00 w klubie Hybrydy.

Dla hojniejszych wspierających przygotowaliśmy dodatkowe nagrody. Apelujemy o wsparcie – bez waszej pomocy i darowizn impreza nie może się odbyć! Szczegóły znajdziecie na stronie projektu: https://odpalprojekt.pl/p/xii-kongres-republikanski.

Zachęcamy również do zapraszania swoich znajomych i zachęcania ich do kupienia biletu. Wydarzenie na Facebooku: https://www.facebook.com/events/1969669606619214/.