Intermentoring FR#5: Jak skutecznie zamieniać pomysły w działania?

2023.10.13

Zapraszamy do udziału w kolejnym spotkaniu intermentoringowym, w trakcie którego pochylimy się wspólnie nad rozmaitymi aspektami aktywności publicznej. W szczególności zachęcamy do obecności młode osoby, które są zainteresowane pracą na rzecz swojego otoczenia.

O tym, jak zamieniać pomysły w realne działania i skutecznie pozyskiwać fundusze na te cele opowie Mariusz Pruszyński.

Spotkanie odbędzie się we wtorek 17 października o godz. 10:00, w Warszawie w siedzibie Fundacji Republikańskiej, ul. Nowy Świat 41.

Zarejestruj się:

Sfinansowano ze środków Narodowego Instytutu Wolności – Centrum Rozwoju Obywatelskiego w ramach Rządowego Programu Fundusz Młodzieżowy na lata 2022-2033. Program pod patronatem Pełnomocnika Rządu ds. Polityki Młodzieżowej.