„Idziemy” znów poleca RW!

2012.03.05

Zespół "Rzeczy Wspólnych"

Kolejny raz na „Rzeczy Wspólne” zwrócili uwagę redaktorzy pisma „Idziemy”. W dziale Kultura tygodnika Diecezji Warszawsko-Praskiej „Idziemy” znajdujemy opis „siódemki”: numer otwiera cykl „Wolność zagrożona”, w tym eseje Bartłomieja Radziejewskiego i prof. Zdzisława Krasnodębskiego. Autorzy przywołują również teksty Andrzeja Maśnicy i Remigiusza Własta-Matuszaka.

Notka informacyjna pojawiła się w numerze 9. tygodnika z 26 lutego 2012. Jak można przeczytać na stronie pisma,  Idziemy jest nowoczesnym tygodnikiem opinii redagowanym przez ludzi, którym bliski jest świat wartości głoszonych przez Jana Pawła II.

Pismo można kupić w kioskach na terenie całej Polski oraz w parafiach Diecezji Warszawsko-Praskiej.