Czy Polska może być energetyczną potęgą? Czy gender oznacza zniewolenie? 17. Rzeczy Wspólne już są!

2014.10.06

Zespół "Rzeczy Wspólnych"

okladka rwW numerze:

Wstępniak

Energetyczna szansa Polski

Dlaczego Polska potrzebuje energetyki jądrowej – prof. Maciej Chorowski

Co zrobić, by unikać zaniedbań w sektorze energetycznym – Tomasz Chmal

Inteligentna samowystarczalność energetyczna to wyzwanie rozwojowe – Mariusz Swora

Doktryna na trudne czasy – Paweł Kowal

W kraju

Przywrócić wewnętrzną sterowność państwa – Mariusz Staniszewski

Rządy bez odpowiedzialności – z prof. Antonim Kamińskim rozmawia Małgorzata Solecka