Jesteś potrzebny, Chłopie!

2021.09.13

Jeżeli nie rozumiesz jak być jednocześnie czuły i silny, jak mieć czas na swoje pasje a jednocześnie zarabiać, zajmować się dziećmi i domem, jeśli odkrywasz, że żarty o przyznawaniu kobiecie racji dla świętego spokoju są jedną z lepszych rad jakie poznałeś, nie wiesz jak ustosunkować się do współcześnie kreowanego obrazu mężczyzny, masz dość słuchania o “toksycznej męskości”, to tutaj znajdziesz poważne odpowiedzi i rady na te i inne problemy, z którymi musi radzić sobie mężczyzna w dobie chaosu.

Projekt finansowany ze środków budżetu państwa w ramach Konkursu Ministra Rodziny i Polityki Społecznej i Pełnomocnika Rządu do spraw Polityki Demograficznej pt. „Po pierwsze Rodzina”. Wartość dotacji i jednocześnie całkowita wartość projektu wynosi 170 058,00 złotych.