Waśko, Ziemkiewicz i Radziejewski o „Nie-Bajkach” Rzewuskiego

2011.11.29

Zespół "Rzeczy Wspólnych"

Sarmatyzm co raz wyraźniej wraca do łask. Tym razem dzięki pierwszemu wydaniu „Nie-bajek” Henryka Rzewuskiego, zbioru XIX-wiecznych gawęd szlacheckich. Z tej okazji zapraszamy Państwa na debatę poświęconą temu szalenie interesującemu wydawnictwu.

W Spotkaniu, które odbędzie się w klubokawiarni „Tarabuk” 1 grudnia o  18:00, wezmą udział: prof. Andrzej Waśko (Uniwersytet Jagielloński), dr Iwona Węgrzyn (Uniwersytet Jagielloński, redaktor tomu) red. Rafał A. Ziemkiewicz (pisarz, publicysta „Uważam Rze”), Jacek Komuda (pisarz, autor m.in. „Samozwańca”, „Opowieści z Dzikich Pól”, „Krzyżackiej zawieruchy”) oraz Bartłomiej Radziejewski („Rzeczy Wspólne”, Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego)

W czasie spotkania jak zwykle będzie można nabyć „Rzeczy Wspólne” po promocyjnej cenie

Serdecznie zapraszamy!