Konferencja

Rzeczy Wspólne 7

2020.08.25

Admin

Kolejny numer kwartalnika republikańskiego „Rzeczy Wspólne”. Tym razem tom poświęcony zagrożeniom wolności.

W środku m.in. Radziejewski, Krasnodębski, Pawłowicz, Pytel, Tyszka, Panoptykon, Świetlik, Gociek, The Krasnals… I wielu innych. Polecamy!

Do nowego numeru (dostępnego w empikach, na allegro i prenumeracie) dołączyliśmy film Fundacji Republikańskiej pt. „To nie jest kraj dla młodych ludzi” z udziałem Przemysława Wiplera, Rafała Ziemkiewicza, Krzysztofa Bosaka, ekspertów CAFR.pl i redaktorów „Rzeczy Wspólnych”

Zapisz się!

 

Administratorem danych osobowych jest XXX, który dokonuje przetwarzania danych osobowych Użytkowników zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (t. jedn. Dz.U. z 2002 r., nr 101, poz. 926 ze zm.) oraz ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. nr 144, poz. 1204 ze zm.). Operator Serwisu zapewnia Użytkownikom realizację uprawnień wynikających z ustawy o ochronie danych osobowych, w szczególności Użytkownik ma prawo wglądu do swoich danych osobowych oraz prawo do ich zmiany, poprawiania i żądania ich usunięcia.