Krzysztof Feusette laureatem nagrody Złotej Ryby

2011.10.28

Zespół "Rzeczy Wspólnych"

W ubiegłą sobotę, w drugą rocznicę śmierci śp. Macieja Rybińskiego przyznano nagrodę Złotej Ryby, którą „Rzeczy Wspólne” objęły swoim patronatem. W tym roku laureatem nagrody dla najlepszego młodego felietonisty został publicysta „Rzeczpospolitej” – Krzysztof Feusette.

O ten zaszczytny tytuł Krzysztof Feusette konkurował z publikującym w „Fakcie” Łukaszem Warzechą oraz z poetą Wojciechem Wenclem. „To wielkie wyróżnienie i wielki ciężar” powiedział laureat dziękując kapitule oraz szefostwu swojej redakcji.

Nagroda dla Krzysztofa Feussette cieszy nasz szczególnie, ponieważ od niedawna Laureat współpracuje również z Rzeczami Wspólnymi: jest autorem tekstów „Samobójczy z przewrotki, czyli Tola gola!” (nr 5) oraz „Słupki wysokiego napięcia” (nr 6).

Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!