Intermentoring FR#3: Jak spojrzeć dalej?

2023.06.15

Zapraszamy na trzecie spotkanie intermentoringowe organizowane w ramach Forum Młodych Fundacji Republikańskiej!

Zajęcia mentorskie połączone z warsztatami z foresightu poprowadzi Kacper Nosarzewski – partner w firmie badawczej 4CF Strategic Foresight i członkiem zarządu Polskiego Towarzystwa Studiów nad Przyszłością. Doradza w dziedzinie foresightu strategicznego instytucjom międzynarodowym, takim jak NATO, UNESCO, UNDP oraz przedsiębiorstwom i organizacjom pozarządowym. Prowadził projekty badawcze, warsztaty i szkolenia dla przedsiębiorstw m.in. z branż: energetycznej, FMCG, finansowej, budowlanej, farmaceutycznej, wysokich technologii i zbrojeniowej, a także projekty militarne w Polsce i Holandii. Występował na TEDxWarsaw i dwustuleciu Uniwersytetu Warszawskiego, którego jest absolwentem. Członek Association of Professional Futurists oraz World Future Society.

Spotkanie odbędzie się 24 czerwca o godz. 10:00, w Warszawie w siedzibie Fundacji Republikańskiej, ul. Nowy Świat 41.

Zarejestruj się:

Wydarzenie bezpłatne. Organizator przewiduje możliwość zwrotu kosztów podróży oraz zapewnienie noclegu uczestnikom spoza Warszawy.

Sfinansowano ze środków Narodowego Instytutu Wolności – Centrum Rozwoju Obywatelskiego w ramach rządowego Programu Fundusz Młodzieżowy na lata 2022-2033. Program pod patronatem Pełnomocnika Rządu ds. Polityki Młodzieżowej.