Akademia Liderów Rzeczypospolitej

2017.02.06

Fundacja Republikańska została partnerem Akademii Liderów Rzeczypospolitej. W imieniu własnym i organizatorów serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału w szkoleniach!

Akademia Liderów Rzeczypospolitej jest projektem szkoleniowym skierowanym do środowiska akademickiego, mającym na celu odkrywanie i wzmacnianie kompetencji młodych liderów. Szkolenia w ramach Akademii pozwalają na poszerzanie wiedzy, budowanie sieci kontaktów, promowanie wartości jaką jest dobro wspólne i działanie na rzecz społeczeństwa.

Jest to okazja do zdobycia praktycznej wiedzy z zakresu przywództwa, komunikacji medialnej, edukacji ekonomicznej. Część wykładów Akademii jest prowadzona między innymi przez ekspertów oraz praktyków związanych z Fundacją Republikańską.

Szczegółowe informacje oraz formularz do zapisów znaleźć można na stronie internetowej Akademii: akademialiderowrp.pl.

Serdecznie polecamy!