Fundacja Republikańska partnerem konferencji UCL Leaders: Poland in a Global World

2018.01.22

Druga edycja konferencji LEADERS: Poland in a Global World, zorganizowana przez stowarzyszenie polskich studentów na University College London (UCL), odbędzie się 3 lutego 2018 roku w Londynie. Fundacja Republikańska została oficjalnym partnerem tego wydarzenia!

Czy dołączenie przez Polskę do grupy G20, przedstawicieli 19 najpotężniejszych gospodarek świata oraz Unii Europejskiej, jest realnym celem? W jaki sposób sztuczna inteligencja może zmienić oblicze zarządzania oraz polskiej gospodarki? Co to znaczy ‘być Polakiem’? To są tegoroczne hasła jednodniowej, interdyscyplinarnej konferencji LEADERS: Poland in a Global World, która odbędzie się 3 lutego w Londynie.

Zachęcamy do uczestnictwa wszystkich Polaków na Wyspach Brytyjskich, szczególnie tych, którzy mają najbliżej, czyli mieszkańców Londynu. W jednej z dyskusji pojawi się nasz przedstawiciel, o czym poinformujemy wkrótce! 🙂

Szczegóły wydarzenia UCL Leaders: Poland in a Global World dostępne są tutaj: https://www.facebook.com/events/138802256862127/