„Wspólnota, czyli wojna wszystkich ze wszystkimi?” – spotkanie wokół najnowszej książki prof. Stawrowskiego w Krakowie

2012.06.23

Zespół "Rzeczy Wspólnych"

Zapraszamy na dyskusję na temat najnowszej książki filozofa i stałego współpracownika „Rzeczy Wspólnych”, prof. Zbigniewa Stawrowskiego – „Wokół idei wspólnoty”, która ukazała się pod patronatem „RW”. Oprócz autora w spotkaniu udział wezmą:
prof. Andrzej Bryk i prof. Miłowit Kuniński, a spotkanie poprowadzi Wojciech Arndt.

Spotkanie odbędzie się 26 czerwca o godzinie 18:00, w sali konferencyjnej „Herbewo” przy ul. Lubelskiej 29 na VI piętrze.
Zachęcamy również do przeczytania wybranych fragmentów książki „Wokół idei wspólnoty”: „Konserwatyzm a religia chrześcijańska”. Prezentujemy również spis treściwstęp.