Dorn, Radziejewski, Rybiński i Magierowski na wieczorze promocyjnym!

2010.10.28

Zespół "Rzeczy Wspólnych"

Z przyjemnością informujemy, że już w najbliższy czwartek 3 listopada odbędzie się wieczór promocyjny 6-tego numeru Rzeczy Wspólnych. O bloku głównym – największych wyzwaniach rozwojowych stojących przed Polską – dyskutować będą Ludwik Dorn (poseł niezrzeszony, b. Marszałek Sejmu RP), Bartłomiej Radziejewski (politolog, redaktor naczelny Rzeczy Wspólnych), Krzysztof Rybiński (ekonomista, prof. SGH, rektor Uczelni Vistula) i Marek Magierowski (dziennikarz, publicysta, zastępca redaktora naczelnego Rzeczpospolitej).

Dyskusja pod hasłem Przyśpiesz albo giń! odbędzie się w klubokawiarni Grawitacja przy ul. Browarnej 6. Rozpocznie się o godzinie 18.00. Tradycyjnie w trakcie spotkania będzie można kupić najnowszy numer pisma w promocyjnej cenie oraz nabyć numery archiwalne.

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych!