Prezentujemy nowe publikacje Spółdzielczych Rewolucji!

2022.12.31

Z radością informujemy, że w związku z rozpoczęciem realizacji projektu Centrum Informacji dla Członków Spółdzielni Mieszkaniowych oraz SIM/TBS będącego kontynuacją Spółdzielczych Rewolucji na stronie internetowej projektu opublikowaliśmy pierwsze zaktualizowane materiały dotyczące problematyki mieszkalnictwa spółdzielczego.

Zapraszamy na stronę www.spoldzielniemieszkaniowe.org aby zapoznać się ze zaktualizowanym Podręcznikiem świadomego mieszkańca spółdzielni mieszkaniowej, nową graficzną wersją Ustawy prawo spółdzielcze oraz komentarzem do niej. Niebawem będziemy tam publikować kolejne przydatne materiały, zachęcamy do śledzenia na bieżąco!

Sfinansowano ze środków Narodowego Instytutu Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego w ramach Rządowego Programu Wspierania Rozwoju Organizacji Poradniczych na lata 2022-2033.