Intermentoring Fundacji Republikańskiej

2023.04.13

W ramach Forum Młodych Fundacji Republikańskiej ruszamy z cyklem spotkań intermentoringowych. W każdym kolejnym miesiącu zaczynając od kwietnia jeden z naszych ekspertów poprowadzi zajęcia dla młodych osób, studentów, a także członków i sympatyków organizacji młodzieżowych.

Nasze spotkania włączą obie strony (ekspertów i młodzież) w proces doskonalenia i przepływu informacji. Uczestnicy będą mogli wymienić się doświadczeniem i wiedzą praktyczną. Dla młodych będzie to okazja do wymiany spostrzeżeń z kimś doświadczonym i cenionym, a dla ekspertów możliwość zetknięcia się z aktywistami młodego pokolenia i zrozumienia ich problemów.

Sfinansowano ze środków Narodowego Instytutu Wolności- Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego w ramach Rządowego Programu Fundusz Inicjatyw Młodzieżowych na lata 2022-2033.