Polska wobec inwestorów zagranicznych – prezentacja raportu Fundacji Republikańskiej

2016.11.01

Fundacja Republikańska ma przyjemność zaprosić na konferencję prasową, podczas której odbędzie się prezentacja nowego raportu pt. „Polska wobec inwestorów zagranicznych. Propozycja nowej polityki” oraz dyskusja zaproszonych ekspertów, do której raport będzie punktem wyjścia. Wydarzenie będzie miało miejsce 2 listopada 2016 od godziny 14.00 do 15.30 w Centrum Prasowym Polskiej Agencji Prasowej przy ulicy Brackiej 6/8 w Warszawie.

Spotkanie rozpocznie się od prezentacji najważniejszych tez zawartych w raporcie, ze szczególnym uwzględnieniem cech inwestora idealnego i złego inwestora zagranicznego. Następnie zaproszeni goście przedyskutują wnioski raportu i możliwość ich implementacji do polityki rządu.

Swój udział w dyskusji potwierdzili: Marcin Chludziński – prezes Agencji Rozwoju Przemysłu, Tadeusz Kościński – podsekretarz stanu w Ministerstwie Rozwoju, Maciej Nowohoński – członek zarządu ds. Finansów Orange Polska, Rafał Wójcikowski – poseł klubu parlamentarnego Kukiz’15. Moderatorem dyskusji będzie Marek Wróbel – prezes Fundacji Republikańskiej.

Raport oraz późniejsza relacja ze spotkania zostaną opublikowane na naszej stronie internetowej.

Organizatorami wydarzenia są:

orangelogo-fr