Ekspert Gowina krytykuje rząd

2012.10.07

Zespół "Rzeczy Wspólnych"

Portal Newsweek.pl zamieścił właśnie gorącą informację o tym, jak Platforma Obywatelska zorientowała się, że dr Stanisław Tyszka, dyrektor Centrum Analiz Fundacji Republikańskiej, został ekspertem Ministerstwa Sprawiedliwości ds. deregulacji zawodów, którego o pomoc w tej kwestii poprosił minister Jarosław Gowin.

Niektórzy członkowie PO uważają taką sytuację za dziwną, bowiem Tyszka wielokrotnie krytykował gabinet Donalda Tuska np. za marazm i ukrywanie realnych długów państwa. Prawo i Sprawiedliwość z kolei uważa, że to zdrowa sytuacja, bo świadcząca o tym, że resort Gowina jest otwarty na szeroką dyskusję.

A my cieszymy się oczywiście, że o szefa CAFR zaczynają bić się wszyscy…

Polecamy wpis Newsweeka.pl

Kupuj nasze pismo u wydawcy! Bez marży pośredników zapłacisz mniej, a my będziemy rozwijać się szybciej! Na Allegro na „Rzeczy Wspólne” wydasz jedynie 20 zł!
Zachęcamy również do prenumeraty od 16 zł za nr!