„Idziemy” o 5. numerze RW

2011.07.25

Zespół "Rzeczy Wspólnych"

Z przyjemnością informujemy, że informacja o naszym piśmie pojawiła się w kolejnym tygodniku. W dziale Kultura tygodnika Diecezji Warszawsko-Praskiej Idziemy redaktorzy pisma przedstawiają Rzeczy Wspólneideą periodyku jest propagowanie wartości konserwatywnych, chrześcijańskich i republikańskich. Przywołują teksty z najnowszego numeru: m.in. wywiad z prof. Jadwigą Staniszkis, artykuł Łukasza Warzechy i blok tekstów poświęconych konserwatyzmowi amerykańskiego Południa.

Notka informacyjna pojawiła się w numerze 30. tygodnika z 24 lipca 2011. Jak można przeczytać na stronie pisma,  Idziemy jest nowoczesnym tygodnikiem opinii redagowanym przez ludzi, którym bliski jest świat wartości głoszonych przez Jana Pawła II.

Pismo można kupić w kioskach na terenie całej Polski oraz w parafiach Diecezji Warszawsko-Praskiej.