Spotkanie osób chętnych do pomocy przy IX Kongresie Republikańskim

2016.10.05

Drodzy przyjaciele! Potrzebujemy waszej pomocy!

IX Kongres Republikański będzie wydarzeniem o dużej skali. Pojawią się na nim czołowi politycy, naukowcy, przedsiębiorcy i działacze społeczni. Przede wszystkim jednak będzie to spotkanie środowiska polskich republikanów, którzy – mamy nadzieję – przybędą licznie aby wzmocnić więzi, które nas wszystkich łączą.

Nasza organizacja od początku swojego istnienia bazuje na zaangażowaniu licznych darczyńców i wolontariuszy. Nie inaczej będzie tym razem. Dzięki hojności uczestników, którzy wykupili bilety-cegiełki, możemy sfinansować wynajem sali, catering i druk materiałów konferencyjnych. Potrzebujemy też rąk do pracy. Dlatego zwracamy się do was.

Jeśli chcesz pomóc – przyjdź na spotkanie, które organizujemy w Fundacji Republikańskiej w najbliższy czwartek o 18:00. Każda para rąk się przyda! Wolontariusze mogą liczyć na darmowy wstęp na imprezę oraz dodatkowe upominki :-).

Dołącz do wydarzenia na Facebooku!