Nowy projekt Beesfund: akcja dla wydawnictwa Rambler

2012.11.22

Zespół "Rzeczy Wspólnych"

Jako „Rzeczy Wspólne” proponujemy, by za pośrednictwem portalu crowdfundingowego Beesfund wsparli Państwo wspaniałą inicjatywę wydawnictwa Rambler, które planuje wydanie dzieła  Edmunda Burke’a „List do członka Zgromadzenia Narodowego”, jedną z najważniejszych prac pisarza, twórcy nowoczesnego konserwatyzmu.

Jak wszystkie pozycje wydawnictwa Rambler książka ta ma zostać wydana w edycji na specjalnym papierze, z czcionką odtworzoną z XIX-wiecznego oryginału. Planowane jest także wypuszczenie na rynek wersji kolekcjonerskiej.

Publikacja zostanie złożona w takiej formie, tylko jeśli Rambler uzyska wsparcie od miłośników czytelnictwa.

Więcej o akcji Beesfund można przeczytać tutaj.

Kupuj nasze pismo u wydawcy! Bez marży pośredników zapłacisz mniej, a my będziemy rozwijać się szybciej! Na Allegro na „Rzeczy Wspólne” wydasz jedynie 20 zł!
Zachęcamy również do prenumeraty od 16 zł za nr!