Znamy datę XII Kongresu Republikańskiego: 19 maja!

2018.03.30

Fundacja Republikańska serdecznie zaprasza wszystkich swoich przyjaciół i sympatyków oraz całe środowisko polskich republikanów na najważniejsze polityczne wydarzenie tej wiosny. Zarezerwujcie sobie cały dzień i wieczór. Czeka was bowiem wyjątkowe spotkanie z przedstawicielami świata polityki, biznesu, nauki i trzeciego sektora. Wszyscy razem pod flagą z eRką, dla Rzeczypospolitej!

TEMATY PRZEWODNIE KONGRESU:

Samorząd :: Gospodarka :: Wojny

„Odkliknij się” w wydarzeniu na Facebooku żeby być informowanym na biężąco.

Liczymy na Twoją obecność. Do zobaczenia!