XII Kongres Republikański – akredytacje dla dziennikarzy

2018.05.15

Redakcje, które chcą wysłać swoich przedstawicieli na XII Kongres Republikański, prosimy o kontakt z biurem Fundacji Republikańskiej drogą elektroniczną. W celu pozyskania akredytacji należy wysłać e-mail do koordynatora biura, pani Beaty Filipowicz-Gutkowskiej. W treści prosimy o wpisanie imion i nazwisk zgłaszanych dziennikarzy oraz nazwę medium, które reprezentują.

Dane kontaktowe do akredytacji:

Beata Filipowicz-Gutkowska

biuro@fundacjarepublikanska.org