Szukamy wolontariuszy!

2011.04.15

Zespół "Rzeczy Wspólnych"

Szukamy wolontariuszy. Chcesz nas wesprzeć swoją pracą? Dołącz do nas!

Jeśli jesteś z Warszawy lub okolic i możesz poświęcić „Rzeczom Wspólnym” kilka godzin tygodniowo, pomagając nam w promocji, sprzedaży i dystrybucji kwartalnika republikańskiego – to prośba do Ciebie.

Wolontariat w „RW” to również okazja do zdobycia doświadczenia, poznania ciekawych ludzi, a także zaliczenia praktyk studenckich.

Zgłoszenia (kilka słów o sobie, swojej motywacji i oczekiwaniach) przyjmujemy pod adresem redakcja@rzeczywspolne.pl.

Redakcja „Rzeczy Wspólnych”