Spotkanie „RW” i Korporacji Akademickiej Sarmatia

2011.01.31

Zespół "Rzeczy Wspólnych"

Serdecznie zapraszamy wszystkich czytelników „Rzeczy Wspólnych” na pierwsze spotkanie promocyjne najnowszego numeru, które odbędzie się 1 lutego. Na spotkaniu, organizowanemu wespół z Korporacją Akademicką Sarmatia, nasi redaktorzy – Batłomiej Radziejewski i Krzysztof Bosak będą prezentować film Fundacji Republikańskiej „To nie jest kraj dla młodych ludzi”. Po projekcji przewidziano czas na dyskusję.

Spotkanie odbędzie się o godzinie 19:30 w kwaterze Korporacji, mieszczącej się na ulicy Brackiej 20A, w lokalu 108. Bedzie można także zakupić najnowszy, siódmy numer RW w promocyjnej cenie.

Serdecznie zapraszamy!