„Rzeczy Wspólne” i „Vade Mecum” o kryzysie państwa

2010.11.22

Zespół "Rzeczy Wspólnych"

„Rzeczy Wspólne” i Akademicki Klub Myśli Społeczno-Politycznej „Vade Mecum” mają przyjemność zaprosić wszystkich państwa na spotkanie dyskusyjne pt. „Kryzys państwa – kryzys społeczeństwa”, którego gośćmi będą: red. Paweł Lisicki, dr Artur Górski, Krzysztof Bosak i redaktor naczelny RW -Bartłomiej Radziejewski.

Spotkanie odbędzie się 23 listopada, w Collegium Jana Pawła II Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego, w sali C-101 o godzinie 17:00

Po dyskusji odbędzie się projekcja filmu Fundacji Republikańskiej „To nie jest kraj dla młodych ludzi”. Będzie też możliwość nabycia naszego kwartalnika w promocyjnej cenie!

Serdecznie zapraszamy!