Raport „Potrzeby telekomunikacyjne Polaków – Kierunki rozwoju sieci stacji bazowych”

2019.05.06

Według danych przedstawionych w raporcie, do końca 2019 roku będzie funkcjonować w Polsce 33 miliony aktywnych kart, co oznacza, że 97% Polaków będzie korzystać z telefonów komórkowych. Jednocześnie dynamika wzrostu ilości kart sim w najbliższych latach będzie rosła lawinowo, eksperci prognozują, że 2020 roku w Polsce będzie 43 miliony aktywnych kart sim, a rok później już 71 milionów.

Cały raport dostępny jest już na naszej stronie internetowej w zakładce Raporty i analizy Fundacji Republikańskiej.