Pierwszy numer RW za darmo!

2011.07.27

Zespół "Rzeczy Wspólnych"

Kilka tygodni temu wyczerpał się nakład pierwszego numeru Rzeczy Wspólnych, który wydaliśmy w maju 2010 roku. Wciąż otrzymujemy maile w sprawie możliwości jego zakupu, więc postanowiliśmy wyjść na przeciw oczekiwaniom naszych Czytelników i udostępnić „Jedynkę”  za darmo!

Od dziś możecie przeczytać cały pierwszy numer w wersji elektronicznej na naszym profilu w portalu Issuu.com. Co więcej, zdecydowaliśmy się opublikować go w wersji analogicznej do papierowej – ze wszystkimi grafikami i ilustracjami.

Mamy nadzieję, że ta wiadomość ucieszy wszystkich potencjalnie zainteresowanych uzupełnieniem swojej kolekcji o wyczerpany numer. Liczymy tez, że publikacja w Issuu.com pomoże nam w promocji kolejnych numerów. Zachęcamy do przesyłania linków do RW#1 znajomym, publikowania na swoich stronach, blogach i w portalach społecznościowych.

Czytelnikom przypominamy, że pismo kupić można w empikach i dobrych księgarniach, na allegrow siedzibie Fundacji Republikańskiej. Mamy nadzieję, że prezentacja archiwalnego numeru za darmo zachęci wiele osób do wsparcia nas darowizną lub poprzez zamówienie prenumeraty na kolejne numery.

Niebawem w tej samej formie zaprezentujemy fragmenty kolejnych numerów i przygotujemy płatną wersję elektroniczną pisma. Dziś zachęcamy do lektury wszystkich tych, którym brak na półce RW#1 mocno doskwierał.