Monitoring Szarej Strefy w Polsce 2019

2019.08.19

W tym roku Fundacja Republikańska realizuje w partnerstwie z PKN ORLEN projekt Monitoring Szarej Strefy w Polsce 2019.

Na naszej stronie internetowej co kwartał ukazuje się raport, w którym:
– podsumowujemy stan szarej strefy w Polsce;
– śledzimy projektowane i wprowadzane rozwiązania legislacyjne;
– analizujemy doniesienia medialne o największych wykryciach towarów akcyzowych i
rozbitych grupach przestępczych;
– analizujemy wyniki raportów i publikacji o szarej strefie;
– przywołujemy najważniejsze wątki w mediach internetowych;
– opisujemy efekty działań uszczelniających.

Zachęcamy do zapoznania się z raportami z kwartałów I i II: