Jacek Bartosiak: koniec amerykańskiej pomocy dla Polski

2012.10.29

Zespół "Rzeczy Wspólnych"

Jacek Bartosiak, ekspert Fundacji Republikańskiej i stały współpracownik „Rzeczy Wspólnych”, gościł w programie Rafała Ziemkiewicza, gdzie opowiadał o głównych tezach, które zawarł w swoim tekście z najnowszego nr. „RW”, „Koniec złudzeń. Gotujmy się na strategiczny koszmar”.

Rozmowa u Ziemkiewicza skupia się na głównym problemie, który w ostatnich latach niezwykle wyraźnie zarysował się w sferze geopolityki: amerykańskiej rezygnacji z zainteresowania Europą i przerzuceniu strategicznej uwagi na relacje z Chinami, największym obecnie mocarstwem po Stanach Zjednoczonych. USA rozpoczyna zupełnie nowy etap w swoich stosunkach międzynarodowych. Ile straci na tym Polska?…

Oglądaj „Rozmowę Ziemkiewicza” tutaj

Przeczytaj tekst Bartosiaka tutaj.

Kupuj nasze pismo u wydawcy! Bez marży pośredników zapłacisz mniej, a my będziemy rozwijać się szybciej! Na Allegro na „Rzeczy Wspólne” wydasz jedynie 20 zł!
Zachęcamy również do prenumeraty od 16 zł za nr!