XIII. Kongres Republikański

XIII. Kongres Republikański

Największe święto środowiska polskich republikanów. Jeśli interesujesz się polityką i leży Ci na sercu dobro wspólne, to musisz tu być! Na uczestników czekać będą trzy bloki prezentacji i dyskusji o niezwykłej historii Polski, istotnych punktach zwrotnych zmieniających układ sił w ogólnoświatowym systemie oraz polskich perspektywach na najbliższe stulecie. Ministrowie i posłowie, naukowcy, przedsiębiorcy, działacze społeczni i dziennikarze - wszyscy w jednym miejscu. Wszyscy dla Rzeczypospolitej w przeddzień Jej wielkiego święta.

Aby wziąć udział w XIII. Kongresie Republikańskim, należy nabyć bilet-cegiełkę!

Jeśli jednak nie możesz wziąć udziału w Kongresie, a chcesz wesprzeć organizację tego wyjątkowego wydarzenia - masz taką możliwość! Gorąco zachęcamy do wpłacania darowizn!

 

Data: 10 XI 2018, rejestracja od godziny 9:00
Miejsce:
I część (panelowa) - Teatr Palladium, ul. Złota 9, Warszawa
II część (integracyjna) - Klub Hybrydy, ul. Złota 9, Warszawa (wejście obok Palladium)

 

Podczas XIII. Kongresu Republikańskiego uczestnicy wysłuchają prezentacji i dyskusji znakomitych gości podczas trzech paneli:

1. Drogi do dzisiaj, czyli wpływ najważniejszych wydarzeń, wynalazków i osób na dzisiejszą pozycję, tożsamość i sytuację Rzeczypospolitej, a także prezentacja publikacji "TOP100"

2. Punkty zwrotne, czyli kamienie milowe zmieniające układ sił nie tylko w minionym, ale przede wszystkim w przyszłym systemie ogólnoświatowym.

3. Drogi do przyszłości, czyli realne scenariusze i perspektywy dla Polski, a także prezentacja publikacji "PL  2118".

Komentarze

Fundacja Republikańska

Fundacja Republikańska

Close