Nowa książka Przemysława Żurawskiego vel Grajewskiego

Autor „Rzeczy Wspólnych”, Przemysław Żurawski vel Grajewski, na portalu Rebelya.tv promował swoją nową książkę „Duch pyszny poprzedza upadek” (wydawnictwo: Ośrodek Myśli Politycznej; 208 ss.).

To publikacja opisująca mechanizm kryzysu, a w konsekwencji rozpadu, jak mówi sam autor, „politycznych organizmów wielopodmiotowych”, głównie poprzez nieuznanie samodzielności i znaczenia jednego z członków tychże podmiotów. W tej politologicznej dysertacji odnajdziemy analizy upadku unii kalmarskiej, pierwszego Imperium Brytyjskiego, Wielkich Niderlandów, Królestwa Serbów, Chorwatów i Słoweńców, a w końcu Unii Europejskiej.

Zachęcamy od czytania publikacji naszych autorów!

Kupuj nasze pismo u wydawcy! Bez marży pośredników zapłacisz mniej, a my będziemy rozwijać się szybciej! Na Allegro za „Rzeczy Wspólne” zapłacisz jedynie 20 zł!
Zachęcamy również do prenumeraty od 16 zł za nr!