Pierwszy numer RW za darmo!

Kilka tygodni temu wyczerpał się nakład pierwszego numeru Rzeczy Wspólnych, który wydaliśmy w maju 2010 roku. Wciąż otrzymujemy maile w sprawie możliwości jego zakupu, więc postanowiliśmy wyjść na przeciw oczekiwaniom naszych Czytelników i udostępnić "Jedynkę"  za darmo!

Od dziś możecie przeczytać cały pierwszy numer w wersji elektronicznej na naszym profilu w portalu Issuu.com. Co więcej, zdecydowaliśmy się opublikować go w wersji analogicznej do papierowej - ze wszystkimi grafikami i ilustracjami.

Mamy nadzieję, że ta wiadomość ucieszy wszystkich potencjalnie zainteresowanych uzupełnieniem swojej kolekcji o wyczerpany numer. Liczymy tez, że publikacja w Issuu.com pomoże nam w promocji kolejnych numerów. Zachęcamy do przesyłania linków do RW#1 znajomym, publikowania na swoich stronach, blogach i w portalach społecznościowych.

Czytelnikom przypominamy, że pismo kupić można w empikach i dobrych księgarniach, na allegro i w siedzibie Fundacji Republikańskiej. Mamy nadzieję, że prezentacja archiwalnego numeru za darmo zachęci wiele osób do wsparcia nas darowizną lub poprzez zamówienie prenumeraty na kolejne numery.

Niebawem w tej samej formie zaprezentujemy fragmenty kolejnych numerów i przygotujemy płatną wersję elektroniczną pisma. Dziś zachęcamy do lektury wszystkich tych, którym brak na półce RW#1 mocno doskwierał.

[issuu layout=http%3A%2F%2Fskin.issuu.com%2Fv%2Flight%2Flayout.xml showflipbtn=true documentid=110726181752-2d3850eabcac424b8e157befa3fe88d2 docname=rw_nr_1_2010 username=RzeczyWspolne loadinginfotext=Rzeczy%20Wsp%C3%B3lne%20%231%20-%20Republikanskie%20odrodzenie%3F showhtmllink=true tag=kwartalnik width=600 height=425 unit=px]

Komentarze

Avatar

Zespół "Rzeczy Wspólnych"

Related Articles

Close